KONTAKT

Ömer Yilmaz

VD/Affärschef

E-post: omer.yilmaz@bjsvets.se
Mobil: 070-255 36 89

Hans Jönsson

Ägare

E-post: hans@bjsvets.se
Mobil: 070-568 88 79

Viktor Wall

Projektchef

E-post: viktor@bjsvets.se
Mobil: 070-830 11 09

Rikard Rydén

Fabrikschef

E-post: rikard@bjsvets.se
Mobil: 070-828 08 65

Tomas Svensson

Montagechef

E-post: tomas@bjsvets.se
Mobil: 076-635 42 28

Niklas Jönsson

Försäljning, Kalkyl och inköp

E-post: niklas@bjsvets.se
Mobil: 076-645 47 77

Helena Erikstam

Ekonomichef

E-post: helena.erikstam@bjsvets.se
Mobil: 073-261 79 68

Besöksadress:
Plogstigen 3
64541 Strängnäs

Post:
Box 521
64525 Strängnäs

Telefon: 0152-17716
Email: info@bjsvets.se
Email ekonomi: ekonomi@bjsvets.se
Organisationsnummer: 556196-0609

KONTAKT

Kontor: Mästarvägen 2
Fabrik: Plogstigen 3
645 41 Strängnäs
Tel: 0152-177 16
E-post: info@bjsvets.se
E-post ekonomi: ekonomi@bjsvets.se

BJ_svets

© BJ Svets & Anläggning | Design: Grafoma Tryck & Design

Vill ni veta mer om vad vi gör under veckodagarna så följ oss gärna här.