KONTAKT

Urban Hedman

VD

E-post: urban.hedman@bjsvets.se
Mobil: 073-095 97 26

Hans Jönsson

Utförandechef

E-post: hans@bjsvets.se
Mobil: 070-568 88 79

Niklas Jönsson

Affärschef

E-post: niklas@bjsvets.se
Mobil: 076-645 47 77

Martin Wall

Fabrikschef

E-post: martin@bjsvets.se
Mobil: 073-151 71 83

Peter Petersson

Ekonomichef

E-post: peter.petersson@bjsvets.se
Mobil: 070-762 44 39

Rikard Rydén

Försäljning

E-post: rikard@bjsvets.se
Mobil: 070-828 08 65

Susanna Waldebring

Administration

E-post: sanna@bjsvets.se
Mobil: 070-255 36 89

Viktor Wall

Projektledare

E-post: viktor@bjsvets.se
Mobil: 070-830 11 09

Rolan Youssef

Projektledare

E-post: rolan@bjsvets.se
Mobil: 073-151 70 28

Yoram Marben

Projektledare

E-post: yoram.marben@bjsvets.se
Mobil: 070-016 37 78

Besöksadress:
Plogstigen 3
64541 Strängnäs

Post:
Box 521
64525 Strängnäs

Email: info@bjsvets.se
Email ekonomi: ekonomi@bjsvets.se
Organisationsnummer: 556196-0609

Vill du läsa om hur vi hanterar dina personuppgifter?
Personuppgiftshantering

Här kan du läsa mer om våran hantering av personuppgifter

KONTAKT

Kontor: Mästarvägen 2
Fabrik: Plogstigen 3
645 41 Strängnäs
E-post: info@bjsvets.se
E-post ekonomi: ekonomi@bjsvets.se

BJ_svets

© BJ Svets & Anläggning | Design: Grafoma Tryck & Design

Läs om hur vi behandlar dina personuppgifter: HÄR